دفتر شعر رایگان

بانک فروش ترانه - مجید فاضلی
دفتر شعر برای ترانه سرایان و شعرا

شاعران و ترانه سرایانی که مایلند در فضای مجازی یک دفتر شعر همیشگی ، همراه با لینک اختصاصی جهت تبلیغ در شبکه های مجازی و فضای اینترنت داشته باشند ، میتوانند طبق روش زیر اقدام کنند :

۱– در اینستاگرام ما عضو شوید – آیدی  Majidfazeli.music@

۲– روی برگه A4 یک کپی از کارت ملی خود بگیرید و زیر آن ، متن درخواست خود را به شرح زیر بنویسید و پس از امضا و اثر انگشت با خودکار و استامپ رنگی ، تصویر آنرا همراه با عکس اصل کارت ملی ، از طریق پیامرسان واتساپ یا سروش که آیدی آن در زیر نوشته شده ، برای ما ارسال فرمایید. (مدیر سایت)

متن در خواست :
اینجانب …….. فرزند …… با کد ملی ………… درخواست ایجاد دفتر شعر در سایت www.MajidFazeli.com  دارم. و متعهد میشوم شعر و ترانه هایی که به این سایت ارسال میکنم متعلق به فرد دیگری نیست و در صورتیکه خلاف آن ثابت شود مسئولیت حقوقی آن به عهده اینجانب میباشد.

شماره واتساپ
۰۹۳۵۳۵۰۳۰۷۸

آیدی پیام رسان سروش
Tarane.Sora@

بعد از ارسال پیام در سروش ، در قسمت دیدگاه همین صفحه (پایین صفحه) به ما اطلاع دهید که پیام شما را بررسی کنیم

۳– بعد از انجام این مراحل حداقل ۵ قطعه از اشعار یا ترانه های خود را در قسمت دریافت شعر و ترانه برای ما ارسال فرمایید تا در صورت تایید کارشناسان ، دفتر شعر شما ساخته و در کوتاه ترین زمان ممکن لینک آن در اختیارتان قرار بگیرد. نتیجۀ بررسی کارشناسان را بین یک تا سه روز از طریق بخش کارشناسی شعر پیگیری کنید.

۴- تا ۱۰ قطعه از اشعار شما به صورت رایگان در دفتر شعر شما منتشر میشود و در صورتیکه تمایل داشته باشید اشعار بیشتری در دفتر شعرتان قرار بگیرد باید بابت ۱۰ قطعه شعر بعدی ۵۰ هزار تومان حق اشتراک پرداخت نمایید.
اگر اشعار و ترانه های شما در حدی قوی باشد که با تایید کارشناسان قابلیت انتقال به بانک فروش ترانه را داشته باشند ، برای انتشار در این بخش نیازی به پرداخت حق اشتراک نیست. در واقع دفتر شعر شما با ۱۰ قطعه از آثار خوبتان (به صورت رایگان) بیانگر قلم توانمند شما برای جلب مشتری (خواننده) در بخش فروش ترانه خواهد بود.

تبصره بند ۴ : در صورتیکه یکی از اشعار شما آنقدر قوی و پر محتوی باشد که توسط صاحب سایت (آقای مجید فاضلی) جهت تولید موسیقی مورد تایید قرار بگیرد ، هر شعری که به مرحله نهایی و تولید موسیقی برسد برابر با پرداخت یک مرحله حق اشتراک (یعنی ۱۰ قطعه شعر) محسوب میشود ، که رایگان در دفتر شعر شما قرار میگیرد.
در واقع با تولید یک شعر یا ترانۀ قوی با یک تیر چند نشان میزنید ، هم  یک اثر خوب از خود بجا میگذارید ، هم یکی از کارهایتان به موسیقی تبدیل میشود که در بازار ترانه سرایان برای شما رزومه محسوب میشود و هم یک مرحله حق اشتراک رایگان هدیه میگیرید.

نکته :
دفتر شعر منبع مهمی برای تبلیغ نام شما و جهت آشنایی مخاطبین با قلم شماست و شما در این زمینه میتوانید از این موقعیت که رایگان در اختیارتان قرار گرفته ، بهترین بهره برداری را نموده و در مدت کوتاهی نام خود را در مراحل جستجوی گوگل مشاهده بفرمایید.
اما با توجه به اینکه شعر شما در دفتر شعرتان مورد بازدید عموم قرار میگیرد ، این سایت مسئولیتی در قبال استفادۀ بدون اجازۀ دیگران از اشعار شما را نمی پذیرد .

لذا اشعاری که اهمیت ویژه ای برای شما دارد ، هنگام ارسال شعر یا ترانه در ذیل آن قید فرمایید که به صورت خصوصی بازدید شود و منتشر نشود.

در این صورت اگر شعر شما توسط کارشناسان سایت جهت تولید موسیقی تایید شود ، مورد استفاده قرار میگیرد و در غیر اینصورت از سایت حذف میشود و در دفتر شعر شما نیز منتشر نخواهد شد.
و اگر قصد فروش آنرا داشته باشید باید طبق قوانین فروش ترانه عمل کنید.

شماره کارت جهت پرداخت حق اشتراک
۵۸۹۲۱۰۱۰۵۵۳۲۹۴۶۶
بنام عبدالمجید فاضلی
پس از پرداخت وجه ، رسید آنرا در واتساپ یا سروش به شماره همراه زیر ارسال فرمایید

مدیر سایت
۰۹۳۵۳۵۰۳۰۷۸


چند نمونه دفتر شعر

دفتر شعر مجید فاضلی
http://www.majidfazeli.com/دفتر_شعر_مجید_فاضلی

دفتر شعر خانوم محبوبه بیاتی
http://www.majidfazeli.com/محبوبه_بیاتی

دفتر شعر آقای محمدرضا احمدی کرمانشاه
http://www.majidfazeli.com/دفترشعر_محمدرضا_احمدی_کرمانشاه

دفتر شعر آقای رضا یگانی
http://www.majidfazeli.com/رضا_یگانی

دفتر شعر طیبه سنچولی دلیر
http://www.majidfazeli.com/دفتر_شعر_طیبه_سنچولی_دلیر

دفتر شعر خانم مینا طالبی
http://www.majidfazeli.com/دفتر_شعر_مینا_طالبی

دفتر شعر سمیرا نیکخواه
http://www.majidfazeli.com/دفتر_شعر_سمیرا_نیکخواه

دفتر شعر خانوم آمنه صادقی
https://goo.gl/MGBNkD

دفتر شعر آقای رضا مرادی
https://goo.gl/4rkYU4

دفتر شعر خانوم م.سروری
https://goo.gl/HBLsSN

دفتر شعر آقای رضا حقگو
https://goo.gl/N2TSqN

قوانین فروش ترانه برای ترانه سرایان
قوانین خرید ترانه برای خواننده های عزیز
بانک فروش ترانه - مجید فاضلی