قوانین فروش ترانه برای ترانه سرایان

بانک فروش ترانه - مجید فاضلی
قوانین فروش ترانه برای ترانه سرایان

قوانین زیر جهت جلوگیری از سرقت ادبی و عواقب قانونی ناشی از آن است

۱- ترانه سرایانی که مایلند ترانه هایشان جهت فروش در سایت ما قرار بگیرد ، یک کپی از کارت ملی خود روی برگه A4 گرفته و زیر آن متن درخواست خود را به شرح زیر نوشته و پس از امضا و اثر انگشت با خودکار و استامپ رنگی ، تصویر آنرا همراه با تصویر اصل کارت ملی ، برای ما ارسال فرمایید.

پیام رسان سروش  Tarane.Sora@

متن در خواست :
اینجانب …….. فرزند …… با کد ملی ………… درخواست فروش شعر و ترانه هایم را از طریق سایت www.MajidFazeli.com  دارم. و متعهد میشوم ترانه هایی که به سایت ارسال میکنم تا کنون منتشر نشده و متعلق به فرد دیگری نمیباشد و در صورتیکه پس از ارسال به این سایت یکی از ترانه های بنده ، جای دیگری به فروش رفت یا مورد استفاده قرار گرفت فورا با مدیر سایت تماس گرفته تا ترانۀ مذکور را از لیست فروش سایت حذف نمایند.
شماره تماس ثابت و همراه خود را حتما در زیر درخواست قید فرمایید.

مدیر سایت
۰۹۳۵۳۵۰۳۰۷۸

۲- قبل از قرار دادن اشعار و ترانه های ارسالی برای فروش ، هر ترانه سرا باید دفتر شعری در این سایت داشته باشد که مخاطبان بتوانند با قلم ایشان آشنا شوند. برای ایجاد دفتر شعر به صورت رایگان اینجا کلیک کنید

۳- ترانه هایی که برای فروش مورد تایید کارشناسان قرار میگیرند :
متن ترانه را روی کاغذ A4 تایپ کرده پس از امضا و اثر انگشت با خودکار و استامپ رنگی آنرا از طریق پیام رسانهای بالا برای ما ارسال کنید.

۴- تعیین اولیه مبلغ ترانه به عهدۀ ترانه سرا بوده که پس ارسال و ارزیابی ترانه توسط کاشناسان ما قیمت گذاری نهایی انجام خواهد شد.

۵- پس از قیمت گذاری ، یک یا دو بیت از شعر یا ترانۀ ارسالی در سایت قرار میگیرد

۶- بعد از فروش ترانه ، ۲۰% مبلغ ترانه به حساب ترانه سرا واریز میشود و بعد از دو هفته (پس از تایید نهایی خریدار) ۳۰% دیگر آن واریز میشود. ۵۰% مبلغ فروش متعلق به این سایت میباشد.

۷- ما برای جلب رضایت مشتری و فروش بیشتر ، خود را موظف به ویرایش شعر طبق خواستۀ خریدار میدانیم که این مهم در صورت نیاز باید توسط ترانه سرا انجام شود.

۸- مسئولیت ترانۀ ارسالی از نظر حقوقی (از جمله اینکه شعر متعلق به فرد دیگری باشد) و یا از نظر محتوی به عهدۀ ترانه سرا میباشد.

۹- عضویت در صفحۀ اینستاگرام ما از الزامات اجرای موارد بالا میباشد

صفحۀ اینستاگرام
MajidFazeli.music@

بانک فروش ترانه - مجید فاضلی


مهم : از قرار دادن شعر و ترانه های با محتوی بسیار ضعیف در سایت معذوریم

قوانین خرید ترانه برای خوانندگان

دفتر شعر رایگان

بازگشت به صفحۀ ترانه ها

666