قوانین فروش ترانه برای ترانه سرایان

قوانین فروش ترانه برای ترانه سرایان
قوانین فروش ترانه برای ترانه سرایان

قوانین زیر جهت جلوگیری از سرقت ادبی و عواقب قانونی ناشی از آن است

ترانه سرایانی که مایلند ترانه هایشان جهت فروش در سایت ما قرار بگیرد ،

۱- قبل از قرار دادن اشعار و ترانه های ارسالی برای فروش ، هر ترانه سرا باید دفتر شعری در این سایت داشته باشد که مخاطبان بتوانند با قلم ایشان آشنا شوند. برای ایجاد دفتر شعر به صورت رایگان اینجا کلیک کنید

۲- یک کپی از کارت ملی خود روی برگه A4 گرفته و زیر آن متن درخواست خود را به شرح زیر نوشته و پس از امضا و اثر انگشت با خودکار و استامپ رنگی ، تصویر آنرا همراه با تصویر اصل کارت ملی ، برای ما ارسال فرمایید. (همچنین یک عکس از اصل کارت ملی ارسال شود)

شماره ارتباط در تلگرام و سروش  ۰۹۱۹۸۶۵۱۷۲۳

متن در خواست :
اینجانب …….. فرزند …… با کد ملی ………… درخواست فروش شعر و ترانه هایم را از طریق سایت www.MajidFazeli.com  دارم. و متعهد میشوم ترانه هایی که به سایت ارسال میکنم تا کنون منتشر نشده و متعلق به فرد دیگری نمیباشد و در صورتیکه پس از ارسال به این سایت یکی از ترانه های بنده ، جای دیگری به فروش رفت یا مورد استفاده قرار گرفت فورا با مدیر سایت تماس گرفته تا ترانۀ مذکور را از لیست فروش سایت حذف نمایند.
شماره تماس ثابت و همراه خود را حتما در زیر درخواست قید فرمایید.

شماره ارتباط در تلگرام و سروش  ۰۹۱۹۸۶۵۱۷۲۳

۳- در خصوص قیمت ترانه ، ترانه سرا میتواند یک قیمت برای فروش پیشنهاد بدهد که بررسی میشود اما قیمت گذاری نهایی توسط کاشناسان سایت انجام خواهد شد.

۴- پس از قیمت گذاری ، یک یا دو بیت از شعر یا ترانۀ ارسالی در سایت قرار میگیرد

۵- بعد از فروش ترانه ، ۶۰% مبلغ فروش متعلق به ترانه سرا و ۴۰% متعلق به این سایت میباشد.
۲۰% مبلغ ترانه بلا فاصله پس از فروش به حساب ترانه سرا واریز میشود و بعد از دو هفته (پس از تایید نهایی خریدار) ۴۰% دیگر آن واریز میشود. 

۶- ما برای جلب رضایت مشتری و فروش بیشتر ، خود را موظف به ویرایش شعر طبق خواستۀ خریدار میدانیم که این مهم در صورت نیاز باید توسط ترانه سرا انجام شود.

۷- مسئولیت ترانۀ ارسالی از نظر حقوقی (از جمله اینکه شعر متعلق به فرد دیگری باشد) و یا از نظر محتوی دارای موارد ممنوعه سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی نباشد به عهدۀ ترانه سرا میباشد.

۸- عضویت در صفحۀ اینستاگرام ما نیز از الزامات اجرای موارد بالا میباشد.

قوانین فروش ترانه برای ترانه سرایان

قوانین فروش ترانه برای ترانه سرایان


مهم : از قرار دادن شعر و ترانه های با محتوی بسیار ضعیف در سایت معذوریم

قوانین خرید ترانه برای خوانندگان

دفتر شعر رایگان

بازگشت به صفحه ترانه ها

666