قوانین فروش ترانه برای ترانه سرایان

قوانین فروش ترانه برای ترانه سرایان[email protected]
کانال تلگرام بانک ترانه

قوانین فروش ترانه برای ترانه سرایان

قوانین زیر جهت جلوگیری از سرقت ادبی و عواقب قانونی ناشی از آن است

ترانه سرایانی که مایلند ترانه هایشان جهت فروش در سایت ما قرار بگیرد ،

۱- قبل از قرار دادن اشعار و ترانه های ارسالی برای فروش ، هر ترانه سرا باید دفتر شعری در این سایت داشته باشد که مخاطبان بتوانند با قلم ایشان آشنا شوند. برای ایجاد دفتر شعر به صورت رایگان اینجا کلیک کنید (اجرای این بند برای دوستانی که آهنگساز هستند و فیلم ملودی ترانه ها شون رو برای ما ارسال میکنند اجباری نیست)

۲– روی برگه A4 :
بالای برگه، کارت ملی خود بگذارید و زیر آن ، متن درخواست خود را با خط خوانا ، به شرح زیر بنویسید و پس از امضا و اثر انگشت با خودکار و استامپ رنگی ، از طریق تلگرام یا واتساپ که شماره آن در زیر نوشته شده ، برای ما ارسال فرمایید.
(عکس و تصویر ارسالی باید کیفیت خیلی خوبی داشته باشد)

متن در خواست :
اینجانب …….. فرزند …… با کد ملی ………… درخواست فروش شعر و ترانه هایم را از طریق سایت www.MajidFazeli.com  دارم. و متعهد میشوم ترانه هایی که به سایت ارسال میکنم تا کنون منتشر نشده و متعلق به فرد دیگری نمیباشد و در صورتیکه پس از ارسال به این سایت یکی از ترانه های بنده ، جای دیگری به فروش رفت یا مورد استفاده قرار گرفت فورا با مدیر سایت تماس گرفته تا ترانۀ مذکور را از لیست فروش سایت حذف نمایند.
شماره تماس ثابت و همراه خود را حتما در زیر درخواست قید فرمایید.

شماره ارتباط در تلگرام و واتساپ
۰۹۱۹۸۶۵۱۷۲۳

۳- در خصوص قیمت ترانه ، ترانه سرا میتواند یک قیمت برای فروش پیشنهاد بدهد که بررسی میشود اما قیمت گذاری نهایی توسط کاشناسان سایت انجام خواهد شد.

۴- پس از قیمت گذاری ، یک یا دو بیت از شعر یا ترانۀ ارسالی در سایت قرار میگیرد

۵- بعد از فروش ترانه ، ۶۰% مبلغ فروش متعلق به ترانه سرا و ۴۰% متعلق به این سایت میباشد.
۲۰% مبلغ ترانه بعد از ارسال برگه واگذاری شعر
(مطابق عکس زیر) به حساب ترانه سرا واریز میشود و بعد از دو هفته ۴۰% دیگر آن واریز میشود. (این دو هفته زمانی هست که ما به مشتری فرصت داده ایم تا در صورتیکه متن ویرایشی نیاز دارد، اعلام کند و ترانه سرا موظف است طبق درخواست مشتری ویرایش را انجام دهد. این مطلب در بخش قوانین خرید ترانه مفصل توضیح داده شده)

(تصویر برگ واگذاری شعر ترجیحا تایپ شود ، اما اگر امکان تایپ برای ترانه سرا وجود ندارد و مجبور است با خودکار بنویسد ، عکس و تصویر باید دارای کیفیت مناسب باشد که کل متن به طور کامل قابل خواندن باشد)

۶- ما برای جلب رضایت مشتری و فروش بیشتر ، خود را موظف به ویرایش شعر طبق خواستۀ خریدار میدانیم که این مهم در صورت نیاز باید توسط ترانه سرا انجام شود.

۷- مسئولیت ترانۀ ارسالی از نظر حقوقی (از جمله اینکه شعر متعلق به فرد دیگری باشد) و یا از نظر محتوی دارای موارد ممنوعه سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی نباشد به عهدۀ ترانه سرا میباشد.

اینستاگرام
[email protected]
قوانین فروش ترانه برای ترانه سرایان

نکات مهم بخش فروش

– تجربه و تماسهای مخاطبهای سایت نشون داده که معمولا تا ۴۰ یا ۵۰ گزینه اولی که در بخش فروش قرار داره دقیقا مثل گزینه های اول بازدید میشه چون مخاطب در این حوزه با حوصله به دنبال خواستگاهش هست و بیشتر گزینه های فروش رو مطالعه میکنه و حتی گاهی ، گزینه های اول تا پنجم به این دلیل که بیننده با یک اشاره انگشت ، صفحۀ موبایلش رو بالا میره دیده نمیشن.
این مطلب رو به این جهت عرض کردیم که در مرحله اول نگران نباشید که شعر شما پایین رفته و یا اگر اول باشه بهتر دیده میشه ، اما ما در کل اولویتهایی برای رده بندی داریم ، یکی از اولیویتها تاریخ ارسال هست که طبعا آخرین گزینه ها در بالاترین رده قرار میگیرند. گزینه مهمتر ؛ ترانه هایی هستند که ملودی همراه با ساز دارند. (کاملا واضح هست که ترانه های همراه با فیلم ملودی و ساز ، هم جذابتر هستند و مخاطب بیشتری برای سایت جذب میکنند و هم در اعتبار سنجی سایت در نگاه بیننده تاثیر بیشتری دارند)
لذا برنامه سایت بر این روال هست که ترانه های جدید تا چند روز در بالاترین سطح قرار میگیرند و بعد به پشت سر ترانه هایی که دارای فیلم ملودی همراه با ساز هستند منتقل میشن.

– دوستان لطفا تا زمانیکه شعر یا ترانه ای برای بخش فروش تایید نشده فیلم ملودی اون رو نفرستید. چون اینکار باعث میشه پیدا کردن فیلم مد نظر ما بین فیلمهای ارسالی به سختی انجام بشه.

– ترانه سرایان عزیز در صورتیکه تمایل دارند دو یا سه بیت از ترانه هاشون توسط نوازنده های ما ملودی گذاری و آکورد گذاری بشه و همراه با گیتار براتون بخونن و فیلمش رو بهتون بدن یا در سایت منتشر بشه ، هزینه ش فعلا ۱۵۰ هزارتومان در نظر گرفته شده ، هزینۀ طراحی ملودی و آکورد گذاری روی کل ترانه هم ۶۰۰ هزار تومان هست.

قوانین فروش ترانه برای ترانه سرایان

[email protected]
کانال تلگرام بانک ترانه


 

قوانین خرید ترانه برای خوانندگان

دفتر شعر رایگان