قوانین خرید ترانه برای خواننده ها

قوانین خرید ترانه برای خواننده ها

عرض سلام و ادب خدمت شما هنرمندان عزیزی که به دنبال شعر و ترانۀ خیلی خوب برای تولید آهنگ های به یاد ماندنی هستید.
ترانه هایی که در این سایت برای فروش در نظر گرفته شده ، گلچینی از بیشمار ترانه هایی هست که برای ما ارسال میشود و ما تک تک ترانه ها رو از نظر ریتم ، وزن ، ردیف و قافیه ، ملودی ، زیبایی کلام و … ؛ خیلی سختگیرانه کارشناسی و ارزیابی میکنیم و در صورتی که وضعیت کیفی خیلی خوبی داشته باشند به این بخش منتقل میشوند. پس با خیال راحت از ما خرید کنید اگر مایلید سختگیری های این سایت در خصوص بررسی شعر و ترانه های ارسالی را ببینید به بخش کارشناسی شعر و ترانه ما مراجعه بفرمایید.

قوانین خرید ترانه برای خواننده ها

۱- ما تا قبل از تحویل ترانه به شما ، منتشر نشدن و انحصار آن را تضمین میکنیم و پس فروش و تحویل ترانه هیچ مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیریم.

۲- در صورتیکه در مراحل تولید موسیقی نیاز به ویرایش ترانۀ خریداری شده داشتید تا دو هفته پس از خرید ترانه ویرایش به صورت رایگان انجام خواهد شد.

۳- برای سفارش شعر یا ترانه ، می توانید از طریق شماره تماس زیر موضوع خود را سفارش دهید تا در کوتاهترین زمان ممکن درخواست شما آماده و ارسال شود

۴- برای دریافت متن کامل ترانه پس از واریز مبلغ مشخص شده به شماره حساب زیر ، تصویر رسید پرداختی را از طریق پیام رسان های مشخص شده برای ما بفرستید تا متن ترانه برای شما ارسال شود.

۵- بعد از خرید ترانه ما یک برگ واگذاری شعر از ترانه سرا اخذ میکنیم که اگر بخواهید میتوانیم یک تصویر از این برگه برای شما نیز ارسال کنیم. 

قوانین خرید ترانه برای خواننده ها


شماره کارت
۵۸۹۲۱۰۱۰۵۵۳۲۹۴۶۶
بنام
عبدالمجید فاضلی

شماره ارتباط در تلگرام و سروش
۰۹۱۹۸۶۵۱۷۲۳


قوانین فروش ترانه برای ترانه سرایان

دفتر شعر رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *