آموزش گیتار مجید فاضلی

آموزش گیتار مجید فاضلی

صفر   تا   صد

سلام و عرض ادب خدمت شما همراهان عزیز
بسیاری از کسایی که یک یا دو سال وقت گذاشتن و از جاهای مختلف آموزشهایی رو دیدن و تا حدی یاد گرفتن که آکورد بعضی از آهنگها رو بگیرن و همراه با یک ریتم یکنواخت بخونن، هر وقت با یک گیتاریست حرفه ای روبرو می شن و نواختن گیتارش رو میبینن نا امید میشن و تازه متوجه میشن راهی که رفتند غلط بوده. این افراد اغلب دلسرد میشن و کلا ساز رو کنار میذارن و اگر اراده ای آهنین داشته باشند و بدنبال راه حل درست بگردن تازه میرسن به این نقطه که باید همه چیز رو از صفر و با اصول صحیح یاد بگیرن. بنابراین پیشنهاد میکنم برای خوندن و نواختن با گیتار عجله نکنید و گیتار رو از ریشه یاد بگیرید ، بعد چند ماه متوجه پیشرفت خودتون میشید و برای ادامه انگیزه بیشتری پیدا میکنید و در نهایت وقتی اصول رو یاد بگیرید نواختن ملودی و آکورد اغلب آهنگها براتون بسیار ساده خواهد بود.
در این مجموعه از آموزش گیتار تلاش میکنم که ساز گیتار را طبق اصولی ترین روشهای ممکن برای شما عزیزان تدریس کنم تا به صورت ریشه ای این ساز دوست داشتنی را بیاموزید. با توجه به مشغلۀ زیاد بنده ، ممکنه این دوره از آموزش طی مدت طولانی تکمیل بشه. اما با توجه به اینکه این آموزشها از نقطه صفر یک هنرآموز شروع شده و شما برای یادگیری از هر زمان و هر جایی که باشید باید این مطالب رو فرا بگیرید تا به مراحل بالاتر و پیشرفته تر برسید. بنابراین تک تک تمرینات داده شده رو دقیق انجام بدید تا هر زمان که تصمیم گرفتید برای حرفه ای شدن به کلاس گیتار برید، از قبل آمادگی لازم رو پیدا کرده باشید.
نکتۀ مهم : تا زمانیکه در یک تمرین به توانایی کاملی نرسیدید به سراغ تمرین بعدی نرید.

خریدن ساز و کار با ساز گیتار روزهای اول شیرینه ،اما بعد از مدت کوتاهی که پیشرفت در تمرینات و یادگیری به کندی پیش میره ، خسته کننده و نا امید کننده میشه ، حتی گاهی اوقات حس میکنید که شما استعداد یادگیری ندارید . در صورتیکه تمام نوازنده های گیتار (بدون استثنا) یک روزی همین حس و حال شما رو تجربه کردن و یقین داشته باشید که شما چیزی از اونها کم ندارید ، جز اینکه اونها ماهها و سالها تمرین کردن و هرگز نا امید نشدن.

آیا برای شروع باید به تئوری موسیقی مسلط باشیم  ؟

نواختن گیتار با دست بهتر است یا پیک ؟

روشهای مراقبت از گیتاروسایل لازم برای شروع آموزش
اینجا کلیک کنید 

تمرین اول

تمرین دوم

تمرینات سطح متوسطه

 

آموزش گیتار مجید فاضلی

اینستاگرامآموزش گیتار مجید فاضلی

آهنگ زنگ آخر
مجید فاضلی